Neuner négy hibával is győzött

2009.01.18. 17:09 - buzzz

Címkék: biatlon neuner

A hölgyeknél a sprintverseny győztese, Magdalena Neuner nyerte az üldözéses versenyt, annak ellenére, hogy négy hibája is volt. A második helyről induló Wilhelm harmadik lett. Jekatyerina Jurjeva jött fel a második helyre. Az orosz hölgy a hetedik helyről vágott neki a 10 km-nek, és csak egy hibája volt. Tora Berger a 13. helyről rajtolva a negyedik helyen végzett. A sárga trikós Slepcova lett az ötödik, és továbbra is vezeti az összetett világkupát. A jövő héten Antholzban folytatódik a biatlon világkupa.

Winner Magdalena Neuner from Germany celebrates after the women's 10 kilometers pursuit race at the Biathlon World Cup in Ruhpolding, southern Germany