Menetel a Rangers az NHL-ben

2010.11.16. 10:01 - faga

Címkék: nhl

Hat mérkőzést rendeztek az észak-amerikai jégkorong-bajnokságban (NHL). A 38. játéknapon az egyik legizgalmasabb mérkőzést New Yorkban rendezték, ahol a Rangers a Pittsburgh Penguins együttesét fogadta. A találkozót végül a hazaiak nyerték, Ryan Callahan hosszabbításban lőtt góljával. A New York sorozatban harmadik találkozóján nem talált legyőzőre. Győzött a Boston is, a Bruins ezúttal a New Yersey Devils együttesét múlta felül 3-0 arányban. A bostoniak kapusa Tim Thomas idén már negyedszerre védte hibátlanul csapata kapuját.