Kép galéria

PGA Tour Pebble Beach végeredmény

2009.02.17. 10:42 - gnemeth@eusp.hu

Címkék: beach pga tour pebble

Az eső játszotta a legnagyobb szerepet a Pebble Beach-i pro-am golf torna zárónapján. A kaliforniai esőzés több fairway-t is elárasztott a pályán, ezért a verseny rendezői kénytelenek voltak lefújni a torna negyedik napját. Így a három nap után vezető Dustin Johnson nyert paar alatt 15 ütéses végeredményével. Utoljára még 2005-ben, Atlantában a BellSOuth Classic versenyen hirdettek három nap és 54 lyuk után végső győztes a PGA Touron. Azt a versenyt Phil Mickelson nyerte.
GOLF Dustin Johnson poses with trophy at weather shortened Pebble Beach National Pro-Am U.S. golfer Dustin Johnson poses with the trophy after winning