Összekapták magukat

2008.08.24. 12:54 - The korean

Címkék: vizilabda férfi vízilabda

Miután némi meglepetésre 10-5-re kikapott az elődöntőben Amerikától, a bronzmeccsre csak-csak összekapta magát a szerb férfi vízilabda válogatott. Az ellenfél, az Európa-bajnok Montenegró három negyeden keresztül gyakorlatilag ártalmatlannak bizonyult, a 3. játékrész közepén 6-1 állt az eredményjelzőn. Az utolsó 8 percben aztán magukra találtak Uszkokovicsék, de ez csak a vereség enyhítésére volt elegendő, a vége: Montenegró - Szerbia: 4:6Serbia's Nikola Radjen takes a photograph of Dejan Savic, second from left, and Dusko Pijetlovic, center, during the medal ceremony for men's water po