Novak Djokovic győzelemmel mutatkozott be Monte Carlo-ban

2009.04.14. 20:26 - gnemeth@eusp.hu

Címkék: monte carlo novak djokovic atp 1000

A Monte Carlo-ban zajló tenisz mester tornán simán jutott tovább a harmadik körbe a torna harmadik kiemeltje, a szerb Novak Djokovic. Djokovic ellenfele a spanyol selejtezőről érkezett Oscar Hernandez volt. A szerb teniszező 70 százalékban hozta adogatópontjait, és 14 ötöt kihasználva könnyen, 6-1 6-2 arányban megnyerte a mérkőzést. Djokovic Miamiban döntős volt az szezon előző mestertornáján, ott a döntőben Andy Murray-től szenvedett el vereséget. A 21 éves szerb versenyző sorozatban negyedszer szerepel a Monte Carlo-i mestertornán. Eddigi legjobb szereplése a tornán a tavalyi elődöntő volt.