A Hamburg az első elődöntős a kézilabda BL-ben

2009.04.04. 08:19 - szpetra

Címkék: férfi kézilabda

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a két német csapat, a Hamburg és a Flensburg döntötte el először a továbbjutás sorsát a negyeddöntőben. A Hamburg az egy hete idegenben 28-25-re megnyert mérkőzés után pénteken hazai pályán fogadta a Flensburgot. A vendégcsapat természetesen hatalmas iramban kezdte el a mérkőzést, a félidőre 2 gólos előnyt kovácsoltak a flensburgiak, 2 perccel a találkozó vége előtt pedig négy góllal is vezettek 31-27 arányban, ekkor továbbjutásra is álltak. A Hamburg azonban összekapta magát a végjátékra, a Flensburg így csak két góllal, 31-29 re nyerte meg a meccset. Ez azonban nem volt elég a továbbjutáshoz, nem sikerült ugyanis ledolgoznia a Flensburgnak a háromgólos hátrányt, így a Hamburg jutott tovább elsőként a kézilabda BL elődöntőjébe.